Kontakta oss

Du kan nå oss på skidor@skbore.se

 

Organisation

SK Bore Folksam cup 2019 organisation kontaktpersoner:

Generalsekreterare

Kristin Holte,

073-847 73 73

kristin.skbore@gmail.com

Tävlingsledare

Anna Bakken Andersson

070-604 10 91

anna.bakken@telia.com

Tävlingsledare ass

Leif Skogsberg

070-621 63 31

leif.skogsberg@icloud.com

Banchef

Johan Persson

072-540 68 86,

johan.torsby@gmail.com

Tävlingssekreterare

Helena Westh

070-600 46 75

helena.westh@torsby.se

Tidtagning, målchef och webb

Johnny Andersson

070-369 93 43

johnnypagosbol@gmail.com

Tidtagning

Thomas Eriksson

070-588 24 13

126eriksson@telia.com

Vallabodar

Håkan Glad

070-309 05 13

h.glad@spray.se

Start:

Inge Braneby

070-524 43 66

inge.braneby@hotmail.com

Stadion

Torsten Källgren

073-042 73 97

nesstorsten@yahoo.se

Speaker

Mikael Tärning

070-651 97 65

tarning1@telia.com

TD

Björn Westerström

070-699 21 14

bjorn.westerstrom@gmail.com

 

Länkar

Svenska skidförbundet

SK Bore skidor

Torsby kommun

Stjerneskolan

Folksam

Turistbyrån Torsby

Valbergsängen hotell och vandrarhem